20 lat PIGTSiS-film oraz informacja zawarta w art. Polskiej Gazety Transportowej Nr 23 z 11.06.2014

Uprzejmie informujemy, iż z okazji 20 - lecia naszej instytucji został przygotowany film pokazujący historię Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji oraz została przygotowana okolicznościowa wkładka do nr 23 Polskiej Gazety Transportowej który to tekst znajduje sie w załączeniu

 

Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji w Warszawie w dniu 11 czerwca 2014 r. zorganizowała Akademię z okazji 20-lecia naszej działalności. W Akademii uczestniczyło ok. 180 osób, spośród których były także osoby odznaczone przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej "Medalami za Długoletnią Służbę" oraz odznaczeniami przyznanymi przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju "Za Zasługi dla Transportu RP". Medale i Odznaczenia wręczał Pan Zbigniew Rynasiewicz - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. W załączeniu listy osób które otrzymały Medale i Odznaczenia. Po Akademii odbył się także występ artystyczny Pana Krzysztofa Piaseckiego.

 

 

Link do filmu oraz artykułu z Gazety Transportowej poniżej:

FILM: https://www.youtube.com/watch?v=VtngOAhkRus

GAZETA TRANSPORTOWA

 

Lista odznaczonych podczas Akademii:

- lista odznaczonych postanowieniem Prezydenta RP

- lista odznaczonych postanowieniem Ministra Transportu i Rozwoju

 

Zdjęcia z Akademii PIGTSiS:


Autobusowy Rozkład Jazdy

System wyszukiwania informacji o rozkładach jazdy autobusowych z poszczególnych przystanków z uwzględnieniem informacji o przewoźniku.


Szkolenia

Organizujemy rocznie kilkadziesiąt, a czasem kilkaset szkoleń, zwłaszcza z zakresu: przygotowania kierowców do wykonywania zawodu, prawa transportowego, czasu pracy, prawa podatkowego, finansowania oraz organizacji przedsiębiorstw, przewozu materiałów niebezpiecznych, oraz wiele innych dostosowanych do bieżących potrzeb przewoźników i ich pracowników.


Analiza sytuacji rynkowej

Oferta PIGTSiS skierowana do jednostek samorządu terytorialnego Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oferuje usługi doradcze dla samorządów terytorialnych powiatowych i gminnych...

Ważne adesy